Avşa Adası – Avşa Otelleri – Avşa Otel

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Avşa Adası

Ülkemiz doğal güzellikleri ve tatil yöreleri bakımından dünyadaki sayılı ülkelerden biridir. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin büyük bir ilgisi ile karşılaşılmak da ve tüm otellerdeki rezervasyonlar dolmaktadır. Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı bir bölge olan Avşa Adası denizi en temiz olan tatil bölgelerindendir. Adanın hemen hemen her tarafı plajlar ile kaplıdır.

 

 

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası’nı ziyaret eden kişilerin konaklaması için yüzlerce pansiyon ve otel bulunmaktadır. Avşa otel ve pansiyonlar yıl içersinde sürekli maksimum düzeyde tatilci ağırlamakta ve uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanının en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Avşa Adası’nda çok lüks otellere erken rezervasyon imkânı ile çok küçük fiyatlarla erken rezervasyon yaptırma imkânınız bulunmaktadır.  Ulaşım açısından ülkenin her yerinden adaya kolay ve kısa bir sürede ulaşmak mümkündür.

 

avşa adası

avşa adası

Avşa Adası’nı ziyaret eden kişilerin konaklaması için yüzlerce pansiyon ve otel bulunmaktadır. Avşa’da otel ve pansiyonlar yıl içersinde sürekli maksimum düzeyde tatilci ağırlamakta ve uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanının en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Avşa Adası’nda çok lüks otellere erken rezervasyon imkânı ile çok küçük fiyatlarla erken rezervasyon yaptırma imkânınız bulunmaktadır.  Ulaşım açısından ülkenin her yerinden adaya kolay ve kısa bir sürede ulaşmak mümkündür.

Avşa Otelleri

Avşa Adası’nın insanları çok misafirperver olmakla beraber, otel ve pansiyonlarda çalışan görevlilerin sıcak ve ilgili tavırları size kendi evinizdeymişçesine güzel ve rahat bir tatilin kapılarını aralayacaktır. Denize birkaç dakika mesafe otelde yeşil alan bahçe, denize sıfır balkon ve lüks odalar kişilere unutamayacakları bir tatili vaat etmektedir. Avşa otel odalarında sinema sistemleri, klima, internet içecek ikramları, saç kurutma makinesi ve daha birçok imkân bulunmaktadır. Avşa otelleri cazip fiyatlarla tatil yapabilir denizin ve güneşin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

 

Denizin ve güneşin yanında Avşa’da birçok tarihi kalıntıları ve eserleri de ziyaret etme olanağı bulunmaktadır. Tarihi kimliğini ve doğal güzellilerini bozulmadan koruyabilen Avşa Adası bu özellikleri sayesinde tertemiz ve saf bir deniz ve plaja sahiptir. Bahar ve sonbahar aylarında Avşa Otel’in indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Otelin lobisinden birbirinden özel ve eşsiz alkollü ve alkolsüz içecekleri içebilirsiniz. Gürültüden ve şehrin kargaşasından uzak bir tatil geçirmek ve güzel bir otelde konaklayabilmek için Avşa Adası ilk tercihiniz olmalıdır.

 

So, what do you think ?