Avşa Adası’nın Lüks Otelleri

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Avşa Adası’nın Lüks Otelleri

Stresli bir yılın ardından muazzam bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi genellikle lüks oteller oluyor. Kısıtlı tatil günlerinde konforlarından ödün vermek istemeyenler için beklentilerinin de ötesinde bir hizmet veren Avşa otel en ideal seçim olacaktır. Hem konforları hem de lüks üniteleri ve odaları ile bu oteller her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu turistlerden biri de siz olabilirsiniz. Üstelik bu ada İstanbul’dan sadece 2,5 saat süren bir vapur yolculuğunun ardından adaya varıyorsunuz.

Avşa otelleri

Avşa otelleri

 

avşa otelleri

avşa otelleri

 

Avşa Otelleri

Uzun bir tatil programı yapamayacak olanlar için de ideal bir seçim olan Avşa Adası’na günübirlik dahi gidebilir. Avşa otelleri ile günlük ücretlendirme üzerinden anlaşabilirsiniz. Çünkü oteller konaklamayacak olsanız dahi spor salonları ya da havuzlarından faydalanma imkanını sunabiliyor. Bu sayede günübirlik tatil kaçamaklarınızda otellerin lüks ünitelerinden siz de istifade edebiliyorsunuz. Gayet uygun miktarlarda ödemeler yapmanızı yeterli olacağını hatırlatalım. Lüks olmalarına karşın Avşa otelleri minimum düzeyde bir ücret tarifesi uyguluyor.

 

Avşa Adası Otelleri

 

Her bütçeden bireylerin rahatlıkla uzun ya da kısa bir tatil yapabileceği bu adres pek çok kente ve ilçeye de oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Örneğin Erdek ve Şarköy’den sadece 2 saat içerisinde Adaya ulaşabiliyor, iskeleden Avşa otelleri arasından seçtiğiniz merkeze sadece dakikalar içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Özellikle yaz sezonu boyunca İstanbul’dan her gün deniz otobüsü seferleri düzenleniyor. Akşam çayınızı Ada’nın muhteşem doğası eşliğinde içmek için dahi rotanızı bu adaya çevirebilirsiniz.

Bostancı ve Yenikapı’dan deniz otobüsü, Sirkeci Sarayburnu’ndan feribot, Silivri’den gemi ile adaya ulaşabilirsiniz. Bu arada Avşa otelleri son derece konforlu odalara sahip. Aralarında gayet lüks ve romantik bir şekilde döşenmiş olan balayı süitleri de bulunuyor. Evliliğinizin ilk günlerini Avşa Adası’nda geçirmek isterseniz rahatlıkla otellerde balayı süitlerinde konaklayabilirsiniz. Sadece yaz mevsiminde değil soğuk kış aylarında da muhteşem bir gize yapmak isteyenlerin uğrak mekanları haline gelen adada oteller yıl boyunca hizmet veriyor. Yılın her ayı ve her günü için otel rezervasyonunuzu yaptırabiliyorsunuz.

 

Avşa Otelleri – Suna Butik Otel – Avşa Suna Otel

 

Şayet daha mütevazi ya da daha sıcak bir ortamda konaklamak isterseniz bu durumda sizi ağırlayacak olan Avşa pansiyon  seçeneklerinizdir. Çok daha sakin bir yapıya sahip olan pansiyonlarda sabah kahvaltısı da genellikle konaklama ücretine dahil oluyor. Bu sayede uyandığınızda pansiyonunuzdan çıkmadan leziz bir kahvaltı yapma şansını elde etmiş oluyorsunuz. Son derece uygun ücretlerin talep edildiği Avşa pansiyonları da tıpkı oteller gibi yıl boyunca hizmet veriyor. Bu pansiyonların arasında denize sıfır mesafede olanlar da mevcut, daha iç taraflarda konumlanmış olanlar da… Dilerseniz internetten online olarak Avşa otel ya da pansiyonları için rezervasyon yaptırabilir hatta ödemelerinizi dahi online olarak yapabilirsiniz. Bu sayede tatil planlarınızın büyük bir kısmı da netleşmiş olacak. Size kalan sadece bavulunuzu hazırlayarak yola koyulmak olacak!

 

 

 

 

 

So, what do you think ?