Avşa Otel

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Avşa Otel

Avşa otel

Avşa otel

Uzun ve yorucu bir iş yaşamından ve şehrin stresinden bunalan kişilerin en büyük hayali güzel bir tatil geçirmektir. Yemyeşil bir doğa, masmavi bir deniz ve tertemiz havası ile Avşa Adası son yılların en gözde tatil mekânı olmuştur. Kolay ulaşımı, ucuz ve kaliteli lüks otelleri ile her kesimden tatilciye hitap etmektedir. Uzun yıllardır bölgede hizmet veren Avşa Otel’de uygun fiyat fırsatları ve birçok alanda sınır tanımayan hizmeti bulabilirsiniz. Özellikle alanının en iyi personel ve çalışanlar müşteri memnuniyetini ilke edinmişlerdir.

 

 

 

 

avşa otel

avşa otel

Avşa Otel süit oda imkânı ile tatilde kaliteden ödün vermek istemeyen tatilciler için tam pansiyon hizmet sunmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su bulunmakta ayrıca kişilere özel kahvaltı menüleri de hazırlanmaktadır. Yemeklerinizi otelde yeme imkânınız bulunmakla beraber Avşa Adasının eşsiz mekânlarını da tercih edebilirsiniz. Adada çok kaliteli şaraplar üretilmek de ve tatile gelen turistlere ikram edilmektedir. Avşa otel diğer tatil mekânlarına göre hizmetinin karşılığında çok uygun fırsatlar sunmaktadır. Son yıllarda çok fazla tatilcinin en öncelikli tercihlerinden olan Avşa otel çoğu zaman yüzde yüz doluluk oranı ile çalışmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan otel erken rezervasyon yaptıran müşterilerine büyük sezon indirimleri sunmaktadır. Sevdikleri ile güzel ve kaliteli bir tatilin hayalini kuranların eğlenceli, keyifli, sakin ve lezzetli tatlardan oluşan tatil düşlerini tek adresi Avşa Oteldir.

 

Avşa Adası’nda birçok koy bulunmaktadır. Denize sıfır otel ve avşa  pansiyon yararlanarak el değmemiş doğal güzelliklerin eşliğinde ülkenin en temiz denizinde yüzmek tarifsiz bir keyif yaşatacaktır. Avşa Adası’ndan Yiğitler Kalesi ve Şahinler Tepesi’ni görmeden, güneşin batışını seyretmeden dönmemenizi öneririz. Avşa Otel büyülü bir tatil için sizlerin erken rezervasyonlarını beklemektedir.

So, what do you think ?