Avşa Otel

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Avşa Otel

Denizin güneş ve kum üçlemesinin tamamlandığı bir tatil hayalini kuranların birçoğu tatilinin geçirmek için Avşa adasını tercih ediyor.  Marmara Denizi’nin incisi olarak bilinen Avşa otel arayışında olanların beklentilerine cevap verebilecek durumdadır.

 

Avşa otel

Avşa otel

5 yıldızlı Avşa otel genel olarak, her şey dâhil fiyat uygulanıyor. Gelen turist karmaşa ve gürültüden uzak bir tatil hayal ediyorsa bu otellerde, gönlünce günler geçirebiliyor. Avşa otellerinin neredeyse hepsinde nefes kesen bir deniz manzarası bulunuyor. Turist bu manzara karşısında kahvaltısını da yapabiliyor nefis Avşa şarabınında tadına bakabiliyor. 5 yıldızlı otel işletmelerinde, spa, masaj, sauna, restoran, bar, disko, gece kulübü ve oda hizmetlerinin hepsi bulunuyor, klimalı internet bağlantılı, mini barlı ve oda servisi olan Avşa otellerinde, ziyaretçi huzurlu ve sakin bir tatil geçirebiliyor.

Avşa Ucuz Otel

Avşa otel

Avşa otel

 

Avşa otel tamamı lüks ve konforlu ve yıldızlı uygulamalar bulunmuyor. Daha orta bütçeli aile kalabalık gruplara hizmet veren bu oteller, dar gelirli vatandaşlarında tatil yapmasına olanak sağlıyor. Denize sıfır konumda olan bu oteller,  konaklama yapan misafirlerin havuz aramasına fırsat bırakmıyor. Misafir istediği anda hiçbir vasıtaya ihtiyaç duymadan plaja ulaşıyor ve denizin keyfini sürebiliyor.

Son yıllarda Avşa adası turizm anlamında yapılan başarılı atılımlar, artık meyvesini vermeye başladı. Turizmciler işletmelerinde yürürlüğe koyduğu uygulamalar sayesinde gelen ziyaretçilere konforlu ve verimli bir tatili uygun fiyat politikası ile sunuyor. Gerek basın organlarından yapılan tanıtımlar gerekse internet üzerinde yapılan reklamlar sayesinde daha fazla kesime ulaşarak adını duyurmaya başladı.

So, what do you think ?