Avşa Otelleri

BY IN Genel NO COMMENTS YET

       Avşa Otelleri

    Gezip görüldükten sonra en beğenilen yerler adı altında listenizin en başlarında sıralayabileceğiniz Avşa Adası Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı bir yerleşim yeridir. Avşa Adası, Marmara Denizinde İstanbul’a gemiyle 5, deniz otobüsüyle 3 buçuk saat uzaklıktadır. Uzunluğu 7 km, genişliği ise 4 km’dir. Tarihsel gelişim ve tarihi eserleri incelendiğinde çok eski dönemlere ait kalıntılar bulunması mümkün olup, ayrıca bu geçmiş zaman oluşumları geçmiş zaman, tarihi olaylar hakkında önemli bilgiler vermektedir.

Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası takımadaların en değerlisi niteliğindedir. Avşa’da tatil yapıp aile ile birlikte gezip eğlenebilmek için bölgede ada yakınında; kaliteli, konforlu ve aynı zamanda eğlenceleri ve sosyal aktiviteleri olan oteller bulunmaktadır. Bu otellerden bir tanesi Avşa Otel’dir. Avşa’nın tarihi medeniyet kokan sokaklarında gezmek, yeri geldiğinde sahile inmek; tatil yapmak için, tüm gerekli elverişli koşulları ve konforu ile Avşa Otel; kaliteli, temiz, eğlenceli bir tatil sunumu; konser ve bunu gibi etkinlikleri ile de tatilcilerine iyi zaman geçirmeyi hedefler.

Avşa Otelleri hizmet sunumu Haziran başlangıcı ile Eylül sonuna, hatta Ekim’e kadar sürdürebilmektedir. Avşa Otel odalarında; manzara, rahatlık, aile yatakları, rahat konforlu bazalar bulunmaktadır.  Avşa Otel, memnuniyeti ilk hedefi olarak benimsemektedir. Odalara servis yapılmak ile birlikte tercihe göre otel restoranında da her türlü yemek, içecek, içki çeşitleri, bar bulunabilmektedir.

 

Avşa otelleri

Avşa otelleri

 

Avşa Pansiyon

Konaklama, otelcilik kavramları adı altında akla gelebilecek en iyi hizmet veren otellerden biri olarak nitelendirilen Avşa Otelleri tüm yaz boyunca; tatilcilerini iyi bir tatil sunmayı ve kaliteli, rahat sunumu ile revaçta olmayı hedeflemektedir. Misyonu ve vizyonu ile de bu hedeflerini gözler önüne sermektedir. Avşa Otelleri konumunu bir nevi tatilcilerinin isteklerine önem verip memnuniyet ölçüsünde hareket etmesine bağlıdır.

Otel fiyatları da sunulan hizmetler ile birlikte çok cep yakan cinsten olmayıp cüzi miktarlarda da bulunabilmektedir. Avşa Otel dışında yine Akdeniz ve Ege’de tatil yapmaktan sıkılanlar, Marmara’nın kucakladığı birçok konforlu, temiz hizmet veren oteller bulunmaktadır. Bu otellerden bir diğeri ise Çınar Otel’dir. Çınar Otel’de aynı şeklide tatilcilerini iyi bir tatil sunmayı hedefleyen bir konaklama otelcilik yeri olup, bu sunumlarının memnuniyetlerle sonuçlanması için de yenileme çalışmalarına devam etmektedir. Marmara’nın kucakladığı Avşa’daki konforlu hizmet veren otellerden bir diğeri ise Avşa Suna Otel ’dir.

 

avşa otelleri

avşa otelleri

 

Avşa Adası Otelleri

             Avşa’da daha bunlar gibi birçok konforlu otel bulunmaktadır. Avşa Otelleri sundukları ekonomik fiyatlar ile de yapılan planların gerçekleşmesi için tatilcilere birçok avantaj sağlar. Avşa Otellerinin kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarını tatilcilerine sunmayı temel prensip haline getirmişlerdir. Avşa’da bulunan hiçbir otel cep yakan tarzda değildir. Konforlu, rahat olmalarının yanı sıra oteller uygun fiyatlıdır. En uygun fiyatları ve konforuyla memnuniyete önem veren Avşa Otelleri size evinizdeki rahatlığı sunar ve hayalini kurduğunuz tatil rüyalarınızın gerçekleşmesini sağlar.

So, what do you think ?