Avşa Otelleri – Suna Otel Sizi Bekliyor

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Suna Otel Sizi Bekliyor

İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Avşa Adası yine yüzlerce yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıyor. Özellikle Avşa otelleri konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmak amacıyla her türlü hazırlıklarını şimdiden tamamladı ve hatta misafirlerini ağırlamaya başladı bile. Sizin tatil planlarınız henüz netleşmediyse seçiminizi mutlaka Avşa Adası’ndan ve Avşa otelleri alternatiflerinden yana kullanmalısınız. Bu sayede bir yandan tüm yılın stresinden ve gerginliğinden kurtulurken diğer yandan muhteşem bir atmosferde tatil yapma keyfini yaşamış olacaksınız.

 

avsa-otelleri

avsa-otelleri

 

Avşa Otelleri

Oldukça cazip fiyatlar eşliğinde konaklayabileceğiniz Avşa otelleri arasında son derece lüks olan mekanlar da mevcut. Seçiminizi bu yıl şayet lüksten yana kullanacaksanız hiç tereddüt etmeden bu konaklama merkezlerinde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. Her türlü hizmetin maksimum bir kalite eşliğinde sunulduğu bu oteller tek alternatifiniz değil elbette… Avşa otelleri arasında gayet mütevazi olan seçenekleriniz de mevcut. Bu mekanlar biraz daha küçük ve hizmet yelpazeleri biraz daha dar olmasına karşın güler yüz ve samimiyet konusunda bonkör olan otellerdir. Elbette daha mütevazi olan Avşa otelleri alternatiflerinden yana tercih kullanırsanız ödeyeceğiniz ücretler de azalacaktır. Yüzme havuzları genellikle tüm otellerde bulunuyor Bu ada daha çok ailelerin tercih ettiği mekanlar olduğundan sadece yetişkinler için değil çocuklar için de bir yüzme havuzu bulunuyor. Bu sayede çocuklar da yaz tatilinin tadını doyasıya çıkarabiliyor.

 

avsa-otelleri

avsa-otelleri

 

Avşa Adası Otelleri

Otelleri kadar Avşa pansiyon seçeneklerinin de oldukça dikkat çeken bir konfor sunduğunu söyleyebiliriz. Şayet seçiminizi otel yerine pansiyondan yana kullanırsanız hiç tereddüt etmeden Avşa pansiyonları arasından birini seçin. Çünkü gayet samimi bir ortam sunan bu konaklama merkezleri de konuklarını memnun etmeyi başarıyor. Yemekleri ve sabah kahvaltıları konusunda da sizi memnun edebilecek bir menü ile karşınıza çıktıklarını unutmamak gerekiyor. Özellikle Avşa otelleri seçeneklerinden biri tercih etmeniz durumunda başta Türk mutfağı olmak üzere dünya mutfağının en beğenilen yemeklerinin tadına bakma şansını yakalayabiliyorsunuz. Bu sayede kendiniz için şahane bir ziyafet keyfi yapabilirsiniz. Yemeği çok kaçırdığınızda imdadınıza oteller tarafından sunulan spor salonları yetişecektir. Salonlarda birkaç saat geçirerek kilonuzu da kontrol altında tutabileceksiniz.

 

So, what do you think ?