Avşa Otelleri

BY IN Genel 1 COMMENT

Avşa Otelleri

Avşa adası her yaz döneminde sayısız turisti, bütün bir yılın stresinden arınmış ve dinlenmiş olarak uğurluyor. Adaya gelen her turist bu ada ve adadaki tatil anlayışı hakkında olumlu düşünceler ile ayrılıyor. Bunun sebebi ise Avşa adasında tatil yapmanın diğer tatil yörelerine nazaran daha makul fiyatta sunuluyor olmasıdır. Yani tatilciler aynı hizmeti daha ucuza temin edebiliyorlar.

 

Avşa otelleri gerek uygun fiyat politikası ile gerekse, bir turistin tatil adına tüm arayışlarına cevap verebilecek nitelikte olmasıdır. Adadaki otellerin ve tatil konseptlerinin büyük kısmı denize sıfır konumdadır. Doğal olarak bölgeye tatil için gelen turist, sabah uyandığında nefes kesen bir deniz manzarasının keyfini sürebilmektedir. Bu özelliği ile daha fazla turisti kendisine çeken Avşa otel  kişiye özel uygulamaları sayesinde gelen ziyaretçilerinin gönlünü fethetmektedir.

 

Avşa otelleri

Avşa otelleri

Avşa otel

Avşa otelleri farklı tatil beklentilerine cevap verebilmek amacı ile düzenlenmiştir, sayısız otel hizmet vermektedir. 5 yıldızlı ve konforlu bir tatilin hayalini kuran turistlere özel hazırlanan bu otellerde a’dan z’ye her türlü ihtiyaç giderilmektedir.  Her şey dâhil fiyat uygulamaları sayesinde tatil için gelen ziyaretçi, otel dışına çıkmadan tatilini geçirebilmekte, adadan mutlu ve dinlenmiş olarak ayrılmaktadır. Spa, sauna, restoran, gece kulübü, Disco ve oda hizmetleri gibi uygulamalar ile tatilini geçirecek turist adeta şımartılmakta ve kendisini değerli hissedebilmektedir.

 

avşa otelleri

avşa otelleri

 

Avşa otelleri, her kesimden insanın tatil ihtiyacı düşünülerek hazırlanmaktadır. Orta bütçeli vatandaşlara tatil yapma olanağı sunan daha mütevazı oteller, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir

Avşa otellerinin birçoğu denize sıfır konumdadır ve plajın kumu bu adım ötededir. Ayrıca Avşa denizinin temizliği ve yüzmeye elverişli olması, adaya gelen ziyaretçileri havuz aktivitesi aramasının önüne geçmektedir

Avşa adasının bir diğer özelliği ise plajların şehir içinde olmasıdır. İster deniz kıyısında bir otelde konaklayın, isterseniz şehir merkezinde denize ve plaja ulaşmak için vasıtaya ihtiyaç duymazsınız. Bu özelliği tatil için Avşa’yı seçen turistlere ayrı bir konfor sağlamaktadır. Turist istediğinde denize girip yüzebilmekte, istediğinde ise plaja sıfır konumdaki bir restoran yemeğini yiyerek denizi izleyebilmektedir.

 

 

One Comment

So, what do you think ?