Avşa Pansiyon

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Avşa Pansiyon

 

Havaların ısınması ve okulların tatil döneminin yaklaşması ile birlikte, yaz tatili için arayışlarda başladı. Marmara denizini ortasında yer alan ve ulaşımın kısa sürede ve zahmetsizce sağlandığı Avşa adası tatilcilerin en fazla takip ettikleri yerlerden birisi konumuna geldi.

 

Avşa Pansiyon

Avşa Pansiyon

 

Avşa adası her bütçeye tatil yapma olanağı sağlayan tatil konseptleri ile göz dolduruyor. Şık ve çok yıldızlı oteller kadar, ucuz ve genellikle ailelerin tatil ihtiyacını karşılayacak düzenlemeler ile herkesin tatil yapmasına olanak sağlıyor. Dar bütçeli yada orta direk tatilcilerin büyük çoğunluğu tercihini pansiyon türü konaklamadan yana kullanıyor. Güneş, deniz ve kum üçlüsünün tadına varılan Avşa pansiyon işletmeciliği ile tatil tercihini bu yönde kullananlara hizmet veriyor. Gerek deniz kıyısında ve eşsiz bir manzaraya sahip olan pansiyonlar, gerekse şehir merkezinde yer alan ve aile işletmesi olarak hizmet veren pansiyonlar, her yıl sayısız ziyaretçiyi misafir ediyor.

 

Avşa Pansiyon

Avşa Pansiyon

Avşa Pansiyon

 

Avşa pansiyon işletmeciliği konusunda kendisinin en fazla geliştiren bölge olarak dikkat çekiyor. Günün teknolojilerinin hemen hepsinin bulunabildiği pansiyonlar kadar, samimi ve aile atmosferi içinde tatil imkânı sunan aile pansiyonları tatil yapacaklara unutulmaz anlar yaşamasına yardımcı oluyor. İnternetten uydu alıcısına, klimadan özel banyoya kadar her türlü konforun bulunduğu pansiyonlar, ucuz fiyatları ile de ilgi çekiyor. Aileler tarafından işletilen Avşa pansiyonlarının çoğu samimi ortamı, temiz ve bakımlı bahçeleri ile günün her anını geçirebilmek için uygun olarak görülüyor. Ayrıca, Avşa pansiyonlarının büyük bölümünde, odaların hepsinden harika deniz manzarası izlenebiliyor.

 

Tatil cenneti olarak bilinen Avşa otel tatili yapmayı tercih edenlere bütçelerini zorlamadan harika bir tatil geçirmeleri için gayret gösteriyor. Bu sıcak atmosfer içinde ister akşamüstleri deniz manzaralı odanızda nefis Avşa şarabının tadına bakarsınız, isterseniz arkadaşlarınız ile sardunya ve asmalarla sarılmış pansiyon bahçesinde çayınızı yudumlarsınız, seçim sizin.

 

 

So, what do you think ?