Avşa Pansiyon

BY IN Genel NO COMMENTS YET , , , ,

Avşa Pansiyon

Avşa adası eşsiz doğası ve tertemiz denizi ile en ideal tatil yöreleri arasında olmaya devam ediyor. Adadaki otel ve pansiyonların doluluk oranı her sezon maksimum düzeyde oluyor. çoğu zaman adada ki otel ve pansiyonlarda yer bulamayan ziyaretçiler. Avşa adası yerli halkı tarafından yapılan pansiyon evlerde kalmaktalar. Avşa adası içinde bulunduğu coğrafya ve iklim koşullarından ötürü. Son derece kaliteli tatil hizmeti sunulmasına olanak sağlıyor. Avşa adasında bulunan pansiyon evler ve yerli halkın sıcak yaklaşımı sizin eşsiz bir yaz sezonu geçirmenizi sağlayacaktır.

 

Avşa Otel

Avşa Otel

 

Avşa adasının göz bebekleri olan Türkeli ve Yiğitler köyü eşsiz doğası ve tertemiz sahilleri ile sunduğu pansiyonculuk hizmeti eklenince tadından yenmez bir hal alıyor. O kadar sakin ve sukünet dolu bir tecrübe olacak ki siz yine ilk fırsatta buraya gelip kafanızı dinlemeyi isteyeceksiniz. Sabahları yöresel lezzetler eşliğinde yaptığınız birbirinden lezzetli kahvaltılar sizde avşa pansiyon alışkanlık yapabilir. Bu kadar konforlu ve son derece organik olan tatil fırsatını çok hesaplı fiyatlarla yaşayabilirsiniz. Size yaşayacağınız en kaliteli yaz sezonunu en uygun fiyatlarla sunmakta kararlı olan Avşa adası pansiyonları size hizmet etmek için sabırsızlanıyor.

 

Avşa Adası Pansiyon

Avşa adasının çok eskiye dayanan tarihi size unutamayacağınız bir nostalji yaşatacak. Çok eski dönemlerde hüküm sürmüş medeniyetlerin birbirinden eşsiz ve kıymetli şaheserleri görülmeye değer yerler. Hem eşsiz sahilimizde tertemiz denizin tadını çıkarırken öte yandan tarihin en eski yapıtlarına da tanık olacaksınız. Bitki örtüsünün getirdiği etkiden ötürü bağ yetiştiriciliğine son derece uygun olan toprak ve iklim çok kaliteli şarap üreticiliğine olanak sağlamaktadır. Dünya çapında üne sahip olan Avşa adası şarapları tamdanız için sizi bekliyor. Pansiyonculuk ve konaklama anlayışının yeniden adlandırıldığı avşa adası otel pansiyonları kaliteli hizmet ve eşsiz güzellikteki doğasıyla adayı en iyi şekilde anlamanıza olanak sağlıyor. Her türlü konfor ve rahatlığa elverişli olan Avşa adası pansiyonları sizleri kendi evinizdeymiş gibi ağırlamaya özen gösteriyorlar.

Avşada Pansiyon

Türkeli köyü çok eski zamanlarda Rumlar tarafından terk edilmiş olum şuan tamamen yerli halkı Türk’tür. Köyün büyük bir kısmı geçimini şarapçılık ve balıkçılıkla sağlarken turizm canlanması sebebiyle balıkçılık gerilemiştir. Ama şuan bile en kaliteli şarapların üretildiği değerli mahsenler Türkeli köyünde bulunmaktadır. Eski adı Araplar köyü olan Yiğitler köyü de en az Türkeli köyü kadar önemli ve eşsiz güzelliktedir. Burada da yine balıkçılık, şarap üreticiliği ve bunların yanı sıra taş işletmeciliği yapılmaktadır. Ekonomik düzeyi çok iyi olan Yiğitler köyü Avşa otel adasının değerleri arasındadır.

 

Avşa Pansiyon

Avşa Pansiyon

 

Avşa adasına genel bir bakışla bakacak olursak, yerel halkın samimiyeti ve konukseverliği, adanın içinde bulunduğu coğrafi ve iklimsel yumuşaklık, adanın geneline hakim tarih eserlerin çokluğu ve çeşitliliği ile eşsiz temizliğe ve güzelliğe sahip sahilleri Avşa adasını son derece önemli bir tatil seçeneği olarak göstermekte.

So, what do you think ?