Avşa Ucuz Otel

BY IN Genel NO COMMENTS YET , , ,

Avşa otel

 

Avşa Otel Marmara denizinin tam ortasında, denizi, plajı, şarabı ve enfes manzarası ile ün yapmış adalarımızdan birisidir. Yaz aylarında nüfus yoğunluğunun oldukça artış gösterdiği Avşa adası, orta direk tatilcilerin ziyaret ettiği ve doyasıya eğlenerek yılın stresini boşalttığı yerlerden birisidir.

 

Tatil cenneti olarak bilinen Avşa ucuz otel arayışında olan aileler, öğrenciler ve mütevazı insanlara hitap etmektedir. Avşa adasında çok şık ve 5 yıldızlı oteller kadar, ucuz otel ve pansiyonlarda temin edilebilmektedir. Yemek konusunda sorun yaşamayan ve dışarıdan yemek yemeyi tercih edenlerin büyük çoğunluğu tercihini pansiyon ve mütevazı otellerden yana kullanmaktadır. Şöyle ki,   banyolu ve sıcak sulu pansiyonların gecelik konaklama bedeli, 15 TL ile 30 TL arasında değişmektedir.

 

avşa otel

avşa otel

 

Üzüm bağları ve şarapları ile ün yapmış olan Avşa ucuz otel konseptinde hiçte yabana atılmayacak özellikler bulunabilmektedir. Geceliği 30 TL ile 50 TL arasında değişen bu mütevazı otellerin çoğunluğunda, sıcak su, TV, banyo, internet, uydu alıcı bulunmaktadır. Ayrıca çocuklu ailelerin özel ihtiyaçları da otel personeli tarafından giderilmektedir.

 

Çok yüksek bir rakıma sahip olmayan Avşa ve Avşa otelleri, özellikle manzarası ile göz doldurmakta, her ziyaret eden bir daha bu adadan uzaklaşmakta zorluk çekmektedir. Bu yüzden tatil sezonunun başladığı bu günlerde birçok kişi Avşa ve Avşa otelleri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır.

İnternet arama motorundan Avşa ucuz otel diye bir arama yapıldığında, adada bulunan tüm otel ve pansiyonlar ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Otel ve pansiyon konusunda seçeneğin sınırsız olduğu Avşa adası makul fiyatları ve samimi ortamı ile bir tatilden beklenileni ziyadesi ile sunmaktadır. Turizm konusunda atılan başarılı adımlar sayesinde, Avşa da otel işletmeciler kadar gelen ziyaretçilerde mutlu olmaktadır.

 

So, what do you think ?