Avşa’da Oteller

BY IN Genel NO COMMENTS YET

Avşa’da Oteller

Avşa Adası İstanbul’a ve Tekirdağ’a yakın mavi ve yeşilin birleştiği bir cennet adası. Haftasonları ve tatillerde iş yorgunluğundan, stresten ve yoğunluktan kurtulmak için kısa veya uzun dönemli gidebileceğiniz Avşa adası nda konaklama oldukça ucuz. Hem ucuzlukla ön plana çıkan otelleri hem de doğal güzellikleri ile Avşa kısa süreli tatilleriniz için ideal bir yer. Günümüzde gerek temiz denizi gerekse hareketli eğlence hayatı ile ön plana çıkan Avşa birçok hizmeti içinde barındıran ve fiyatlarının çok uygun olduğu oteller ile sizlere konforlu bir tatil sunmakta. Cazip ve ekonomik fiyatlarla Avşa otel bulmanız mümkündür.

 

Avşa Adası

Avşa Adası

 

Apart otellerin yoğunlukta olduğu Avşa’da oteller, pansiyonlar ve büyük otellerde mevcut. Apart otellerin başında Avşa Suna Otel, Kiraz Apart, Ramses Apart, Avşa Otel, Dilay Apart, Işık Apart, Yalı Apart ve Lara Apart gelmektedir. Çoğunlukla deniz manzarasına ve konforlu odalara sahip olan apartlarda ister tek başınıza isterseniz samimi dostlarınızla konaklayabilirsiniz. Ayrıca başka ailelerle de ortak olup villa tarzı apartlardan kiralayabilirsiniz. Böylece daha çok kişi uygun fiyatlara konaklama fırsatı bulursunuz.

Avşa Otel

Avşa’da apartların dışında moteller ve otellerde bulunmaktadır. Başlıca moteller; Derya Motel, Yaren Motel, Büşra Motel, Joey Motel, Şebnem Motel, Güzel Motel, Berivan Motel ve Özgür Motel. Bu moteller merkeze ve deniz kenarına oldukça yakın, odalarında klima, TV ve internet bulunan moteller olup oldukça rahattır. Bazı motellerde oda fiyatının içine kahvaltı da dâhildir. Motellerde de ister tek başınıza ister kalabalık olarak oda kiralamak mümkündür.

Avşa Otel

Avşa Otel

Muhteşem görsel zenginliği ile ilginizi çekecek Avşa’da birçok hizmet sunan otel de bulunmaktadır. Bunların önde gelenleri; Avşa Suna Otel, Otel Avşa, Çankırı Otel, Konak Otel ve Suna Otel’dir. Bu gibi otellerin büyük çoğunluğunda konaklama fiyatıyla birlikte sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Akşamları eğlenceli animatörler eşliğinde güzel vakitler geçirebilir, deniz kıyısında yürüyüşe çıkabilir veya konforlu odalarınızda klimalar eşliğinde serinleyebilirsiniz. Ayrıca otellerin bazılarında feribot iskelesinden ücretsiz karşılanma ve otelde çıkış sonrasında limana uğurlama gibi hizmetler de verilmektedir.

 

Avşa Adası Otel

 

Adayı gezmek isteyenlere otel görevlileri tarafından uygun fiyatlara bisiklet ve araba kiralama gibi imkânlar da sunulmaktadır. Bunun dışında oda servisi de bulunan otellerde konaklamanın ardından oda temizliği servisi de sunulmaktadır. Otellerde bulunan restoranlarda güzel bir akşam yemeği yiyebilir, Avşa Adası na özgün şaraplardan da tadabilirsiniz.

 

Avşa otelleri hem temizliği hem konforu hem de sunduğu hizmet açısından konaklamanız için ideal yerlerdir. Eğer kaliteli ve eğlenceli bir tatil geçirmek ve sorunsuz bir konaklama istiyorsanız mutlaka Avşa’nın otellerinden rezervasyon yaptırın. Hem doğa güzelliklerinin hem de kalitenin tadına varın.

 

 

 

So, what do you think ?