GENEL ŞARTLAR

Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar ,web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları AVŞA SUNA OTEL a ve  temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.
Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek içindir.Hiçbir şekilde  kopyalanamaz. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.

İADE ŞARTLARI 

AVŞA SUNA OTEL olarak almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe, ürün kaynaklı hata var ise;  ürünü; orijinal ambalajında ve gönderim kutusunda ,garanti belgesi ,fatura ,tüm evrakları  olmak kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra ürünün birebir değişimi yapılacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.

NASIL İADE EDİLİR ?
e-mail  göndermiş olduğumuz sipariş onay formunda belirtilmiş  Sipariş no.sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız yada bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir.
İade takibi sipaiş numaranızla yapılacak olup,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi ,faturası  ve ürüne ait dökümanlarla birlikte  paketleyip aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

 

Gündoğumu Sokak No:1 Avşa Adası / Balıkesir
Tel:+90 266 896 18 53
E-mail: [email protected]
Takip edilebilir bir kargo şirketi ile ürünü göndermeniz tavsiye olunur. Unutmayın ki temizlikshop  kusuru onaylayıp size paranızı ve kargo masraflarını ödeyinceye kadar ürünü temizlikshop a  ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ

AVŞA SUNA OTEL bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar AVŞA SUNA OTEL tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi  müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. AVŞA SUNA OTEL gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilecek yada ürüne ödenmiş olan bedel iade edilecektir. Müşteri, ürünü ,onayımızdan sonra  garanti belgesi ,faturası dahil tüm evrakları ile orijinal ambalajında  AVŞA SUNA OTEL’e  göndermelidir. AVŞA SUNA OTEL’a gönderilecek olan tüm ürünlerin İstanbul içi  sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir

 
SİPARİŞ İPTALİ

Siparişinizi ,siparişlerim sayfasından aynı gün içinde iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

GARANTİ ŞARTLARI:

AVŞA SUNA OTEL de satılan ürünlerin tamamı sultasaotel.com güvencesindedir. Hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir.Garantili ürünlerde garanti koşulları geçerli olacaktır. Üründe çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra aynı tutarda yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır. Bünyemizde tamir- onarım merkezi bulunmamaktadır.Bu nedenle tamir -onarım için üretici firmaya gönderilecektir.Tamir süresi azami 30 iş günüdür